KONST / Litografier / Färglitografi 14024458
nr 1402 4458
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 37/100. Motivet: 75x52 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
måndag 7 juni 2021
kl 19:46:14
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström